Partneři

Aktuálně


Podívejte se na video, třeba se tam někde uvidíte....

Přečtěte si článek o křtu desky kapely BohadloBand "Někde tam jsi", který proběhne v rámci letošního festivalu

Letos Vám zahrají Žalman a spol., BG Cwrkot, Marien, BohadloBand, kteří pokřtí nové CD, Passage, Strunovrat a festival uzavře Nacopak band a jejich coutry bál.

Poslechněte si záznam z festivalu Country Road pořádáného Country radiem v Hradci Králové U letců 16.8.2014, kde BohadloBand odehrál také píseň Na Ostrovech

V sobotu 5.7. se v krásném prostředí pekelského údolí Na Ostrovech u Náchoda uskutečnil festival stejného jména. Druhý ročník přivítal na 800 návštěvníků z blízkého i dalekého okolí.

Mediálními partnery letošního ročníku jsou také dvě rádia: Český rozhlas Hradec Králové a Country rádio. Poslechněte si reklamní spot na festival, pokud jste ho již náhodou nezaslechli ve vysílání jednoho z našich partnerů :-)

Jsme v jednadvacátém století, takže náš festival se vyskytuje i na xichtoknize. Budeme moc rádi, když nás podpoříte i na sociální síti :-) https://www.facebook.com/naostrovech?ref=hl

Koukněte na video, které pro vás natočili domácí špičkoví Malina Brothers....a těšte se na ně v plné formě na našem pohodovém festivalu.

Vstupenky budou letos ve třech cenových hladinách. V předprodeji je zakoupíte za 200,- Na místě budou vstupenky stát 240,- a na místě také budete moci zakoupit půldenní-odpolední vstupenku za 130,- a půldenní-večerní vstupenku také za 130,- Děti do deseti let včetně mají vstup zdarma. Předprodej probíhá v Městském informačním centru na Masarykově náměstí v Náchodě (v recepci hotelu Beránek), přímo Na Ostrovech u Petra Stáry, anebo objednávejte prostřednictvím telefonního čísla 734 521 996 (Eva Bartošová), nebo e-mailu: nps@centrum.cz.

Pořadatelé: